Butik Oya - Blog

2018 Yılbaşı Çekilişi Tamamlandı! 250 TL değerindeki alışveriş çekini kazanan takipçimiz; İnstagram kullanıcı @begum_9191 Bize info@butikoya.com mail adresinden ulaşmasını rica ediyoruz. Kendisini tebrik eder, keyifli alışverişler dileriz! Son iletişim tarihi 15/01/2018 Unutmayın! Sosyal medya hesaplarımızda bol beğeni bol yorum ve takipte kalın! Yepyeni sürprizlerle karşınızda olacağız. Herkese Sevgiler!

Merhabalar, Ürünlerimizi giyip resimlerini çekebilecek, blogger adayları arıyoruz. Dış görünümüne özen gösteren minimum 165 cm boyunda orantılı fizik ölçülerine sahip, Sosyal medya hesabında resimleri paylaşacak ve ürün deneyimlerini yazabilecek. Ürünler ücretsiz gönderilecek olup, ekstra bir ödeme yapılmayacaktır. Sosyal medya hesabınız ve belirtilen tarzdaki birkaç fotoğrafınızı info@butikoya.com

Sevgili Butikoya Takipçileri, YouTube kanalımıza üye olarak en yeni ürün videolarına kolayca ulaşabilirsiniz!

Sevgili Butikoya Takipçileri! Koskocaman bir yılı geride bıraktık! Şimdi yepyeni bir yıla merhaba derken, o gece ne giyeceğine henüz karar veremeyenler için, Butikoya'nın muhteşem kıyafetlerinden bir kaç örnek! Umarız 2018 de de birlikte oluruz... Sevgilerimizle...

Teşekkürler İzmir ! İzmir'de en çok tercih edilen alışveriş siteleri sıralamasında Butikoya.com gösterildi!

2017 Yılını tamamlamak üzereyken yepyeni bir isim ekranların sevilen yüzü sevgili Esra Balamir ile sponsorluk çalışmalarımız hızla başladı. Butikoya.com un en sevilen ürünlerini ekranda Esra Balamir ile takip edebilirsiniz!

Bugün olmasa da bir gün sana ihtiyacımız olabilir. Hızla genişleyen Butikoya.com ailesine katılmak için CV nizi bizimle paylaşabilirsiniz. insankaynaklari@butikoya.com Açık Pozisyonlar Ön Muhasebe Elemanı *En az Ticaret Lisesi Mezunu *Ön Muhasebede en az 1 yıl deneyimli *Pratik ve hızlı düşünebilen *Günlük fatura takibi ve muhasebe işlemlerini yapabilecek *İstanbul Bakırköy'e ulaşım sorunu olmayan *Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.